ANASAYFA    |   HAKKIMIZDA    |   YARDIM    |   FOTO GALERİ    |   SEPETİM    |   İLETİŞİM    |   BANKA HESAP BİLGİLERİ    |  
 
 oto bodykit
 
 
Urun Gruplari body kit oto bodykit
 
uye girisi yapiniz body kit oto bodykit  oto bodykit
Üye Girişi
Email :
Şifre :
 

banka hesap numaralarımız

 
 
 

 
 
 
 
 
visa mastercard ile ödeme kolaylýðý
 

Dostpetshop Facebook 

 Tata Xenon Alüminyum Tavan Çıtası Port Bagaj Roof Rail

Fiyatı
299
Adet

Genel Özellikleri :

Ürün Özellikleri

 

ALÜMİNYUM PORT BAGAJ SİSTEMİ (Siyah)

TATA TELCOLİNE port bagaj sistemi enjeksiyon aluminyum başlıklar, aluminyum gövde, conta takımı, vidalı montajı yapılan araçlarda vida takımından oluşmaktadır.

Ürün başlıkları enjeksiyon teknolojisiyle üretildiğinden hafif ve sağlam bir yapıya sahiptir. Başlıklar elektrostatik boyama yöntemiyle boyanmıştır.  

Ürün gövdesi extrüksiyon sistemi ile üretilmiş olup, polisaj yöntemiyle parlatılmıştır.  

Ürün gövdesi araçların tavan eğimine göre bükülerek şekillendirilerek ürünün araç üzerine tam olarak oturması sağlanmıştır.  

Ürün başlıklarında kullanılan contalar sayesinde ürünün araç üzerine tam olarak oturması, su ve hava girmesi engellenmektedir. 

Ürün montajında kullanılan tüm vida ve aparatlar galvanizlenmiş olup, bu parçalardaki paslanma riski ortadan kaldırılmıştır.  

Ürün ana gövdesi üzerinde bulunan kanallar sayesinde ürün üzerine ara kayıtlar eklenebilir.  

Ürün montajı üzerinde vidalama yuvaları bulunan araçlarda bu yuvalara uygun vidalar ve montaj aparatlarıyla herhangi bir delme işlemine ihtiyaç duyulmadan yapılmaktadır.

Üzerinde vidalama yuvası bulunmayan araçlarda ürün yapıştırma yöntemiyle araca monte edilmektedir. Enjeksiyon aluminyum başlıklar sayesinde ürünün araca tam olarak ve sağlam bir şekilde yapışması sağlanmaktadır. 

 


 


 

ÖNEMLİ :
Verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatıp bu konuda 0312 278 68 68 numaralı telefondan bizimle iletişime geçiniz. İyi alışverişler.